Jesteś tutaj: Start Zabrzmiał ostatni dzwonek- uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zabrzmiał ostatni dzwonek- uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Share

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 23 czerwca 2017r. oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych - pełen wyzwań, sukcesów i nowych doświadczeń.

Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Podczas przemówienia pani dyrektor Krystyna Formela podsumowała mijający rok oraz przypomniała o najistotniejszych dla szkoły wydarzeniach. Wraz z wychowawcami poszczególnych klas, Pani Dyrektor wyróżniła i nagrodziła uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i uzyskali najwyższą frekwencję. Ponadto wręczyła listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom oraz pracodawcom uczniów kończących szkołę. Były również  kwiaty i  słowa wdzięczności  dla nauczycieli i Pani Dyrektor. Rozdano też nagrody osobom biorącym udział w licznych konkursach językowych i czytelniczych. Na zakończenie uroczystości młodsi koledzy z klasy Ia ZSZ przygotowali dla maturzystów część artystyczną, rozdano  tez pamiątki w postaci przypinek dla klas III.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny. Następny dzwonek dopiero we wrześniu. M AM Y  WA KA CJ E !!!

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: (58) 687-00-37
Jesteś tutaj: Start Zabrzmiał ostatni dzwonek- uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017