Jesteś tutaj: Start Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Share

Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego przypadł na 22 czerwca 2018 r. Tego dnia również 50 uczniów klas trzecich zakończyło naukę w zasadniczej szkole zawodowej.

Uroczysty apel z tej okazji prowadzony przez Paulinę Naczk oraz Szymona Syldatk z klasy I a rozpoczął się tradycyjnie od odśpiewania hymnu narodowego. Następnie pani Dyrektor Krystyna Formela powitała zgromadzoną w sali młodzież, rodziców, pracodawców, grono pedagogiczne oraz pracowników administracji i obsługi. Podczas przemówienia pani Dyrektor podsumowała mijający rok oraz przypomniała o najistotniejszych dla szkoły wydarzeniach. Pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce oraz podziękowała nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich uzyskanie. Wraz z wychowawcami poszczególnych klas, pani Dyrektor wyróżniła i nagrodziła uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i uzyskali najwyższą frekwencję. Wręczyła też listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

Koniec roku szkolnego stał się również okazją do wręczania nagród z konkursów, które odbyły się w minionym czasie w naszej szkole.

Po wręczeniu świadectw absolwentom naszej szkoły uczniowie podziękowali Dyrektor i Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Następnie młodsi uczniowie z klasy I a zaprezentowali część artystyczną. Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor wręczyła Pucha Dyrektora Szkoły klasie o najlepszych wynikach. W tym roku otrzymała go klasa II a, której wychowawcą jest pani Maria Browarczyk.

Gratulujemy i życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

Alicja Ludwikowska

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: (58) 687-00-37
Jesteś tutaj: Start Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018