Jesteś tutaj: Start Uczniowie pierwszych klas na wycieczce integracyjnej

Uczniowie pierwszych klas na wycieczce integracyjnej

Share

20 września 2018 r. uczniowie pierwszych klas Branżowej Szkoły I stopnia wraz z wychowawczyniami: panią Elżbietą Szczypior-Ros i panią Eweliną Telegą oraz  nauczycielem edukacji dla bezpieczeństwa panem Łukaszem Reiter wybrali się na pieszą wycieczkę integracyjną do ośrodka wypoczynkowego „Na Gwizdówce” w Załakowie.

 

Na miejscu uczniowie próbowali swoich sił w parku linowym. Była też dodatkowa atrakcja w postaci strzelania do tarcz z wiatrówki i łuku. Pobyt zakończyliśmy ogniskiem, na którym upiekliśmy kiełbaski.

Na teren szkoły wróciliśmy około godziny 15.30.  Wszystkim dało się odczuć zmęczenie, bo całą trasę pokonaliśmy pieszo bez odpoczynku. Trzeba dodać, że pogoda tego dnia była ładna, a temperatura typowo letnia. Wspólnie spędzony czas pozwolił nam się lepiej poznać, a to zapewne w przyszłości zaowocuje wieloma przyjaźniami i dobrą atmosferą w zespołach klasowych.

                                                                                                                  Organizatorzy

imageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: (58) 687-00-37
Jesteś tutaj: Start Uczniowie pierwszych klas na wycieczce integracyjnej