Jesteś tutaj: Start Pola Nadziei

Pola Nadziei

Share

Dnia 9 października społeczność Branżowej Szkoły I stopnia oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach  włączyła się w kampanię „Pola Nadziei”.

 

Wspólnie z panią dyrektor Krystyną Formela, panem dyrektorem Grzegorzem Macholą, opiekunami, przedstawicielami Szkolnego Koła Wolontariatu oraz uczniami klasy III a ZSZ  w przygotowanym wcześniej miejscu posadziliśmy około czterdziestu sadzonek żonkili. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas ks. proboszcz Tadeusz Knut oraz  ksiądz wikariusz Andrzej Patrzykąt.

Mamy nadzieję, że na wiosnę z posadzonych sadzonek wyrośnie wiele pięknych kwiatów. Celem akcji jest wsparcie budowy hospicjum w Kartuzach. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę piękną i bardzo potrzebną inicjatywę.

 

Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu

 Adam Kwidziński, Aleksandra Labuda

imageimageimage

 

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: (58) 687-00-37
Jesteś tutaj: Start Pola Nadziei