Jesteś tutaj: Start Wielki sukces Bartka w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zasadach BHP pod hasłem Bezpiecznie od startu

Wielki sukces Bartka w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zasadach BHP pod hasłem Bezpiecznie od startu

Share

W dniu 22 maja 2019 r. w Warszawie odbył się finał  XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP pod hasłem „Bezpiecznie od startu” dla uczniów zakładów rzemieślniczych. Organizatorami  konkursu byli Związek Rzemiosła Polskiego oraz Państwowa Inspekcja Pracy. Główny cel przedsięwzięcia to popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad BHP wśród uczniów zawodu w rzemiośle.

 

W tym roku w finale konkursu wzięli udział uczniowie zakładów rzemieślniczych z 21 izb z całej Polski. Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku reprezentowali dwaj zwycięzcy etapu regionalnego, który odbył się 10 kwietnia br. w Gdańsku. Jednym z reprezentantów był  Bartosz Ruszkowski - uczeń III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Sierakowicach, który wykazał się dużą wiedzą i zajął zaszczytne trzecie miejsce. Dokonanie Bartka jest także sukcesem szkoły i nauczyciela, który go przygotował.

Gratulujemy Bartoszowi i życzymy mu wielu sukcesów w przyszłej pracy zawodowej!     

Kierownik szkolenia praktycznego

 Elżbieta Szczypior-Ros

image

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: (58) 687-00-37
Jesteś tutaj: Start Wielki sukces Bartka w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zasadach BHP pod hasłem Bezpiecznie od startu