Jesteś tutaj: Start Integracyjna wycieczka uczniów klas pierwszych do Załakowa

Integracyjna wycieczka uczniów klas pierwszych do Załakowa

Share

Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia z klas I a i I b wraz z wychowawczyniami – paniami Aleksandrą Labudą i Justyną Chrapkowską wybrali się 12 września 2019 r. na pieszą wycieczkę do Załakowa. W ośrodku wczasowym „Na Gwizdówce” towarzyszył nam również nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa - pan Łukasz Reiter.

 

W programie naszego pieszego rajdu znalazły się kręgle oraz zmagania w parku linowym. Dodatkową atrakcję stanowiła lekcja strzelania z łuku, którą poprowadził pan Łukasz. Chętnych nie brakowało. Po rywalizacji na świeżym powietrzu przyszedł czas na wspólne ognisko i smaczny posiłek.

Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Patrycja i Dominika z klasy I a

imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: (58) 687-00-37
Jesteś tutaj: Start Integracyjna wycieczka uczniów klas pierwszych do Załakowa