Jesteś tutaj: Start Pieszy rajd uczniów klasy I c do Załakowa

Pieszy rajd uczniów klasy I c do Załakowa

Share

Popularyzacja turystyki pieszej wśród młodzieży szkolnej jest niezwykle istotna, dlatego 11 września 2019 r. udaliśmy się  na pieszą wycieczkę do pobliskiego Załakowa. Naszym celem był ośrodek wypoczynkowy „Na Gwizdówce”. Wyjście uczniów klasy I c wraz z wychowawcą – panem Adamem Kwidzińskim i opiekunem - klerykiem Sebastianem Woźniakiem miało charakter integracyjny.

 

Mimo zmęczenia młodzież wspaniale bawiła się na kręgielni. Nie zabrakło też tradycyjnych atrakcji naszych rajdów, gdyż przeprowadziliśmy konkurs przeciągania liny, w którym rywalizowali ze sobą zarówno nauczyciele jak i uczniowie! Po intensywnej zabawie znalazł się też czas na kiełbaskę z ogniska.

Trzeba przyznać, że bawiliśmy się znakomicie. Wszystkie cele wycieczki zostały zrealizowane, a czynna rekreacja w szczególności sprzyjała integracji zespołu klasowego. Poznaliśmy się lepiej, a to pozwoliło młodzieży zawiązać przyjaźnie na najbliższe lata. 

Wychowawca klasy I c

Adam Kwidziński

imageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: (58) 687-00-37
Jesteś tutaj: Start Pieszy rajd uczniów klasy I c do Załakowa