Jesteś tutaj: Start Podziękowania dla wieloletniej pani dyrektor Krystyny Formela

Podziękowania dla wieloletniej pani dyrektor Krystyny Formela

Share

Pani dyrektor Krystyna Formela zdecydowała  się przejść  na zasłużoną emeryturę z dniem 31 sierpnia 2020 roku. W uroczystym pożegnaniu wzięli udział  nauczyciele  i pracownicy Branżowej Szkoły I stopnia w Sierakowicach oraz przedstawiciele Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego szkoły.  Rozstanie to było dla wszystkich bardzo emocjonalne i trudne.

Należy tu wspomnieć, że w tym roku Pani Krystyna Formela obchodziła 40 – lecie pracy zawodowej, a 23 lata sprawowała funkcję dyrektora szkoły mieszczącej się w budynku przy ulicy Dworcowej 3.  Dzięki Pani Krystynie Formela Branżowa Szkoła I stopnia w Sierakowicach rzetelnie i twórczo przygotowuje młodych pracowników do wykonywania zawodu. Trud włożony w kształtowanie wiedzy i umiejętności uczniów oraz wyzwalanie pasji niezbędnej do wykonywania zawodu w nauczycielach będą jeszcze długo przynosiły dobre owoce lokalnej społeczności.

 Jesteśmy pełni uznania dla  dorobku zawodowego Pani Dyrektor oraz pracy, która na trwałe wpisała się w strukturę szkolnictwa naszej miejscowości i okolic. Dzięki jej determinacji budynek naszej placówki został zmodernizowany i rozbudowany, a oferta kształcenia odpowiada potrzebom lokalnej społeczności.

Serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie i życzymy wszystkiego co najlepsze.

                                                                                                                                       Nauczyciele i pracownicy

Branżowej Szkoły I stopnia w Sierakowicach

imageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zasadnicza Szkoła Zawodowa 
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: (58) 687-00-37
Jesteś tutaj: Start Podziękowania dla wieloletniej pani dyrektor Krystyny Formela